Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy

PREZENTACJE TALENTÓW I ZMAGANIA KONKURSOWE


16 maja 2018 r. odbył się VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego skierowany do uczniów szkół muzycznych I stopnia. W zmaganiach konkursowych wzięło udział blisko 70 uczestników - uczniów, nauczycieli i akompaniatorów. Przesłuchania konkursowe odbyły się w auli naszej szkoły, a koncert laureatów w sali kameralnej Filharmonii Gorzowskiej.

Szczególne, serdeczne podziękowania składamy na ręce darczyńców, którzy wsparli organizację konkursu – pani Ewie Pawlak dyrektorowi Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie, pani Hannie Błauciak dyrektorowi Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie, pani Monice Kowalskiej dyrektorowi kina Helios w Gorzowie, panu Mariuszowi Wróblowi - dyrektorowi CEA - Filharmonia Gorzowska, panu Sławomirowi Szenwaldowi dyrektorowi Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie, panu Aleksandrowi Fojcikowi i firmie ALECmusic centrum fletowe, panu Grzegorzowi Walczyńskiemu i firmie FAN salon muzyczny w Szczecinie.

Przesłuchania konkursowe oceniało Jury w składzie JOANNA ANTOLAK-BIELAK flecistka Filharmonii Koszalińskiej i nauczyciel w PSM I st. w Białogardzie, BARBARA HORYD pedagog Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. i PSM I st. w Międzyrzeczu, JOANNA KOWALCZYK absolwentka klasy fletu Izabeli Serpiny w Szkole Muzycznej I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp., solistka Filharmonii Szczecińskiej, członek kwintetu dętego FeelHarmony Quintet, wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie, MAREK SZYMAŃSKI abslowent klasy fletu Izabeli Serpiny w Szkole Muzycznej I stopnia im. W. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp., solista orkiestry Opery Wrocławskiej i doktorant Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Składamy wyrazy uznania, gratulacje i podziękowania za piękne prezentacje konkursowe, zarówno uczestnikom, młodym utalentowanym flecistom, jak i akompaniatorom, nauczycielom i rodzicom, którzy przybyli do Gorzowa i towarzyszyli naszemu ponad 11 godzinnemu wydarzeniu.

Do zobaczenia za rok - zapraszamy

Zobacz zdjęcia w galerii

2018.05.16 VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy

Harmonogram Konkursu

 

HARMONOGRAM KONKURSU
Informacja

Szkoła Muzyczna I stopnia

im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia „Teatralna 8”

 

zapraszają na

 

VII Międzyregionalny

Konkurs Fletowy

dla uczniów szkół muzycznych I stopnia

regionu lubuskiego i zachodniopomorskiego

 

GORZÓW WIELKOPOLSKI

16 maja 2018 r.VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy skierowany jest do uczniów klas fletu szkół muzycznych I stopnia.

Celem konkursu jest:

- prezentacja umiejętności uczniów;

- integracja nauczycieli i uczniów klas fletu;

- wymiana doświadczeń między pedagogami i uczniami;

- zapoznanie młodszych uczniów z formą konkursu;

-przygotowanie uczniów do występów na innych konkursach.

 

Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 maja 2018r. w sali kameralnej Szkoły Muzycznej I st. w Gorzowie Wlkp. ul. Teatralna 8.

Koncert laureatów oraz wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom konkursu i nagród dla wyróżnionych osób odbędzie się 16 maja 2018r. w sali kameralnej Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska przy ul. Dziewięciu Muz 10.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

KARTA ZGŁOSZENIA

 

 

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...